Използваме „бисквитки“, за да персонализираме съдържанието и рекламите, да предоставяме функции на социални медии и да анализираме трафика си. Също така споделяме информация за начина, по който използвате сайта ни, с партньорските си социални медии, рекламните си партньори и партньори за анализ, които може да я комбинират с друга предоставена им от Вас информация или с такава, която са събрали от ползването от Ваша страна на услугите им.

От Коалицията "Народен съюз" днес  обявиха  неутралитет за балотажа тази неделя. На пресконференция днес Стефан Пасков, който е избран за общински съветник от НС, поиска да се потърси наказателна отговорност „от всички председатели и членове на комисии. Общинският съвет бе пренареден предварително“, заяви Пасков. По думите му, засечени са нарушения в секции в  Седмо, Осмо училище, както и в други секции в града и селата от общината. Ще обжалваме, ощетени сме с около 4 хиляди гласа, категорични са от НС, като  са подготвили и жалба до Административния съд. Ще поискаме ръчно преброяване на бюлетините за общински съветници, допълни кандидатът за съветник Даниел Петров. Съмненията на коалицията са за ползване на „симпатично мастило“.  Формацията има два мандата в новоизбрания общински съвет, а от ръководството призоваха симпатизантите си да гласуват тази неделя  по съвест. Коалиция "Народен съюз"  спечели едно кметско място на първи тур в  село Струпец и ще участва в балотаж за кмет на село Биково на 1 ноември.

Pin It
СЛИВЕН Времето