Използваме „бисквитки“, за да персонализираме съдържанието и рекламите, да предоставяме функции на социални медии и да анализираме трафика си. Също така споделяме информация за начина, по който използвате сайта ни, с партньорските си социални медии, рекламните си партньори и партньори за анализ, които може да я комбинират с друга предоставена им от Вас информация или с такава, която са събрали от ползването от Ваша страна на услугите им.

В Сливен ще се извърши първата дезинсекция срещу зелена листна въшка на липовите и други дървета в обхвата на пешеходната зона - бул. „Цар Освободител". Дейностите се планират на 13 срещу 14 май, от 01 часа през нощта. Сладкият сок, който отделят въшките, попада на всичко под тях. Това прави местата за сядане под дърветата неизползваеми. Обработката е предвидена по график.

От днес ще започне и трикратната дезинсекция на кестеновите дървета срещу кестенов молец. Тя ще се извършва в тъмната част на денонощието, съобразно метеорологичната обстановка.

Ще бъдат поставени уведомителни табели, съобщиха от пресцентъра на Общината.

Pin It
СЛИВЕН Времето